+380 (44) 333 71 95national.municipal@gmail.com
СХЕМА ВЗАЇМОДІЇ

СХЕМА БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Наша відміна, в тому що ми можемо отримувати фінансування без посередників, у нас є в цьому досвід. Звичайно, така взаємодія для бухгалтерії складна, це додає клопоту, але наші принципи прозорості перед клієнтами дозволяє принципи прозорості перед клієнтами дозволяє якісно надавати послуги.
Без посередників, мається на увазі безпосередньо з мешканцям житлових комплексів де є НАЦІОНАЛЬНА МУНІЦИПАЛЬНА ВАРТА. Наша команда максимально відкрита для своїх клієнтів (цілодобовий зв`язок між вартовими і мешканцями по Viber, WhatsApp, Telegram), прозорий підхід і прозорий розрахунок з мешканцями. Приклад оплат в Морган Секьюріті Груп: БАЛАНС ОПЛАТ, в даній статистиці відображені платежі в живу, онлайн. Кожен співробітник безпеки розуміє хто його клієнт, і краще розуміє свої завдання.

СХЕМА РОБОТА З ГОНОРАРАМИ

Так само ми працюємо за принципом партнерської програми - якщо ви завели нас на об`єкт або привели клієнта на охорону, ми регулярно будемо разраховуватися  від обсягів продажів охоронних послуг на даному об`єкті. Наші партнери можуть розраховувати на довгострокову стабільну роботу. Якщо ви звикли працювати з надійними партнерами, будемо раді ефективній співпраці!

ПАРТНЕРСЬКА ПРОГРАМА

Що таке партнерська програма? Це коли співробітника не зможеш купити,  коли людина приносить більше користь будучи партнером і помічником створення бізнесу.  Вирішив почати свій бізнес, але не можеш визначитися, що вибрати - франшизу або власний бізнес?  Відкриття бізнесу по франшизі може зайняти від 3-х до 6-и місяців. Або більше, якщо вам необхідно побудувати свої систему безпеки. 
Що тобі необхідно зробить? 
  • Пошук житлового комплексу;
  • Навчання, яке проходить кожен франчайзі;
  • Отримання досвіду та технічного забеспечення;
  • Найм співробітників.
Ці кроки вимагають часу, і що дійсно важливо, фінансів.