+380 (44) 333 71 95national.municipal@gmail.com
Об`єкти:
RIVERSTONE
Французький Квартал-2
ЮБИЛЕЙНЫЙ ДОМ
VICTORY
Министерский
ЗАРІЧНИЙ 6
ЖК Славутич
Для клиентів!

ПРИНЦИПИ РОБОТИ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ 24/365

Кожен житловий комплекс який ми охороняємо є індивідуальним об`єктом, на кожному житловому комплексі передбачений індивідуальний підхід до Служби Безпеки, на деяких житлових комплексах досить патрульних і диспетчера відеоспостереження, на деяких житлових комплексах необхідно щоб були консьєржі і група швидкого реагування (ГШР), на всіх житлових комплексах необхідно постійний закріплений начальник об`єкта. Тому розробляючи Службу Безпеки для житлового комплексу необхідно враховувати всі ці фактори.

СТАНДАРТНІ ЗАПИТАННЯ ДО МУНІЦИПАЛЬНОЙ  ВАРТИ

запитання 1. Ціна за пост БЕЗПЕКИ (цілодобових)
        відповідь:  Ціна за пост охорони у нас варіюється від 30 до 45 тис.грн. але складно розрахувати конкретну ціну за один, ми беремося працювати за створення Служби Безпеки на комплексах в цілому.
запитання 2.  Вік охоронців Служби Безпеки?
    відповідь: Вік від 18 до 50 років, в середньому, але буває що співробітники служби безпеки з величезним досвідом,  працюють і старше 50 років.
запитання 3. Який саме вахтовий метод роботи охорони (3/3, 14/14 та т.д.). Охорона вночі спить? Якщо так, то зі скількох і до скільки вони на посту?
    відповідь: вахтовий метод у нас на кожному об`єкті різний, деякі працюють 10/10, а деякі працюють 20/10 індивідуально, але охорона вночі не повинна спати, ми підбираємо зміни так, щоб вони не спали, на посту не повинні перебувати більше ніж положено по КЗОТу, завжди незалежно повинна бути підміна.
запитання 4. Наявність ліцензії?
    відповідь: звичайно, у всіх наших компаній є ліцензія, жоден платіж у нас не зараховується готівкою, тільки безготівковий розрахунок, це ознака коли безготівковий розрахунок – автоматично наявність ліцензії обов`язкова.
запитання 5. Чи є матеріальна відповідальність?
   відповідь: звичайно, у нас є поняття матеріальної відповідальності, особливо якщо ми беремо під охорону квартири або будинки, відповідно встановлюємо певну кількість датчиків і виводимо це все на пульт сигналізації.
запитання 6. Які житолови комплекси обслуговуєте? 
   відповідь: Ми обслуговуємо багато комплексів, та багато комплексів за програмою франшизи. Основні у нас висять на сайті. 
запитання 7. За прямими договорами як гроші вибиває з неплатників?)
   відповідь: ми переконуємо клієнта сплачувати вчасно і робимо всі можливі способи щоб клієнт про це знав.
запитання 8. Встановіть ви камери під`їздах за свій рахунок?
   відповідь: відеокамери ми встановлюємо за рахунок клієнтів та за свій рахунок теж.
запитання 9. Чи є тривожна кнопка?
   відповідь: звичайно у нас є договори з іншими охоронними компаніями які приїжджають по тривозі при натискання тривожної кнопки.
запитання 10. Правда що одну з компаній колись позбавили ліцензії?
   відповідь: Робота пов`язана з людьми постійно призводить до ризиків, в 2016 році у нас був такий випадок, коли сторонню людину не пустили на територію що охороняється, це був депутат Верховної Ради, на Суд було створено тиск, як наслідок одну з компанії позбавили ліцензії рівно на рік, тому і доводиться працювати групою компаній під єдиним брендом "НАЦІОНАЛЬНА МУНІЦИПАЛЬНА ВАРТА"
запитання 11.  За що ви несете відповідальність?
   відповідь: Це питання турбує багатьох, ми відповідаємо в основному за периметр комплексу, за зовнішню від квартири територію, але в рамках комплексу, тобто ми виконуємо наглядову місію, не відповідаємо матеріально ми приймаємо максимальних зусиль для збереження спільного майна. Припустимо лавочка біля під`їзду охороняється в рамках спостереження і в разі наприклад завдання шкоди буде затримання того хто ламає лавочку, або наприклад шлагбаум якщо ми за нього не відповідаємо по договору, але ми надаємо всі зусилля щоб той хто його хоче пошкодити був затриманий і переданий до поліції. 
запитання 12. Скільки у вас оформлена офіційно співробітників?
   відповідь: Питання ми вважаємо некоректним, оскільки в корпорації є багато компаній які можуть давати співробітників за договором найму один одному, відповідно одна компанія виділяє по внутрішньому договору співробітника для іншої компанії, також у нас багато співробітників які є офіційними членами національної муніципальної варти
Viber message Telegram message Facebook message E-mail message